تبلیغات در راستین گشت

ترافیک ارگانیک زیاد، کاربران واقعی و علاقمند به سفر
راستین گشت را تبدیل به یکی از موثرترین پلتفرم های تبلیغات کرده است

به صرفه و اثربخش تبلیغ کنید

تبلیغات بنری (Banner Ads)

یکی از اثربخش ترین شیوه های تبلیغات

مخاطبین مجله اینترنتی گردشگری راستین گشت را علاقمندان به سفر و صنعت گردشگری و تفریح تشکیل می دهند. به خاطر هدفمند بودن مخاطبین این سایت، پایگاه و جایگاه خوبی برای تبلیغات فعالان حوزه گردشگری می باشد. از آنجا که اعتبار و برندمان برایمان بسیار بااهمیت است لذا تبلیغات را با سختگیری زیادی انتخاب می کنیم. در طراحی جایگاه های تبلیغات بنری تمامی تلاش شده است که علاوه بر جایگاه خوب و طراحی زیبا، اثربخشی بالایی نیز داشته باشد.

باتوجه به ترافیک ارگانیک زیادی که راستین گشت دارد، محیطی حرفه ای و اطلاعات کاربری‌ای را برای علاقمند به سفر فراهم کرده است. از سوی دیگر، بستری برای تبلیغات اثربخش را برای کسب و کارها فراهم آورده است. از طراحی بنر تا انتهاب تبلیغات اثربخش‌تان در کنار شما هستیم.

رپورتاژ آگهی (Reportage)

ارتباطی موثر، بلند مدت‌ و تاثیرگذار

با انتشار رپورتاژآگهی امکان درج تعدادی لینک فالو خواهید داشت. با استفاده از این تکنیک دیجیتال مارکتینگ علاوه بر افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness)، شاهد رشد و بهبود وضعیت سئو سایت خود خواهید شد.  شایان ذکر است که رپورتاژآگهی در سایت راستین گشت بصورت دائمی است، در واقع بک لینک ها و رپورتاژ آگهی برای همیشه در سایت ما باقب خواهد ماند. جهت تولید محتوای رپورتاژ کمک‌تان خواهیم کرد.

تبلیغات هدفمند (Targeted Advertising)

ارتباطی موثر و هدفمند تنها با بازار هدف

حتما در زمان جستجوی خود در زمینه سفر و گردشگری و یا مطالب سرگرم کننده با محتواهای راستین گشت در گوگل مواجه شده اید. این تجربه را افراد زیادی مانند شما دارند. این یعنی یک فرصت بزرگ برای شما که با ارسال تبلیغ در دسته بندی های مورد نظرتان به جامعه هدف خاص خود دسترسی داشته باشید و محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی نمایید.

این شیوه تبلیغات هدفمند اثربخش ترین نتایج را برای شما خواهد داشت. این نوع تبلیغات فرصت بزرگی را برای شما ایجاد خواهد کرد که با حضور تبلیغات خود در دسته مقالات مورد نظرتان، به بهینه ترین و موثرترین شکل ممکن با مشتریان احتمالی خود ارتباط داشته باشید. شایان ذکر است با تغییرات و آپدیت های جدید الگوریتم گوگل، دریافت لینک از مطالب مرتبط برای بهبود وضعیت سئو سایت، بسیار ارزشمند خواهد بود.

بنابراین تبلیغات هدفمند در بین مقالات راستین گشت، ابزاری قدرتمند برای افزایش فروش و بهبود وضعیت سئو شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات هدفمند و جایگاه های تبلیغاتی مورد نظر، با مشاوران تبلیغات راستین گشت در ارتباط باشید.

بک لینک (Back Link)

سئو و ترافیک هدفمند

بک لینک های فالو و مرتبط در دسته بندی های مورد نظر باعث افزایش چشم گیر سئو می بشود. در مجله گردشگری راستین گشت، لینک ها در بخش Footer و یا در بخش Sidebar سایت و در دسته بندی های مورد نظر قرار خواهند گرفت. در این حالت علاوه بر اینکه قدرت دامنه وب‌سایت و نرخ بازدید روبات‌های گوگل از صفحه مورد نظرتان افزایش می‌یابد، وضعیت سئو وب‌سایت شما نیز به دلیل مرتبط بودن لینک با موضوعات دسته‌بندی بهبود چشم‌گیری خواهد داشت.

تبلیغات در بالای صفحات (Top Bar Ads)

بالاترین میزان آگاهی از برند

این امکان برای شما فراهم شده است که بنر و متن تبلیغاتی خود را در بالای تمامی صفحات سایت نمایش دهید. در این شیوه باتوجه به ترافیک ارگانیک زیادی که مجله گردشگری راستین گشت دارد، آگهی شما در معرض دید تمامی بازدید کنندگان مجله قرار خواهد گرفت و بیشترین تاثیر را در آگاهی از برند (Brand Awareness) و معرفی محصول/خدمات شما خواهد داشت.

تبلیغات Push Notification

جذب ترافیک زیاد برای مطالب مورد نظر

این امکان برای شما فراهم است که با درج رپورتاژ آگهی، بصورت همزمان از سرویس پوش نوتیفیکیشن هم استفاده کنید. با استفاده از این شیوه علاوه بر درج رپورتاژ، افراد زیادی از خدمات شما مطلع خواهند شد و علاوه بر نتایج مثبت در وضعیت سئو، شاهد رشد فروش هم خواهید بود.

تبلیغات Retargeting

اصولی ترین شیوه تبلیغات 

باتوجه به معماری دقیق مجله راستین گشت می توانید تبلیغات خود را فقط به افرادی که رفتار خاصی در سایت داشته اند و یا صفحات خاصی را بازدید کرده اند نمایش دهید. تا حالا با استفاده از این روش شاخص های فروش خود را افزایش داده اید؟