پرداخت وجه سفارت انگلیس

پرداخت وجه سفارت انگلیس

پرداخت وجه سفارت انگلیس

پرداخت هزینه های سفارت انگلیس و هزینه های وقت سفارت خود را به راستین گشت بسپارید

پرداخت هزینه ویزای انگلستان

چنانچه متقاضی دریافت هر یک از ویزا های انگلیس هستید در ابتدا باید در سایت VISA۴UK ثبت درخواست کنید و در یکی از مراکز مصاحبه (visa application center) که نزدیک ترین آنها در ترکیه (استانبول و آنکارا) و امارات (دبی ، ابوظبی) می باشند وقت تعیین نمائید . برای این منظور ابندا در سایت که در بالا اشاره شده است اقدام به ایجاد اکانت نمائید پس از آن با داشتن اطلاعات زیر که شامل :

– گذرنامه

– آدرس پستی شما در انگلیس

– برنامه سفر

– ایمیل معتبر برای تماس درخصوص درخواست آنلاین شما

می باشد تمام فیلد های خواسته شده را پر کرده و submit نمائید . پس از پرداخت هزینه با کارتهای اعتباری (برای انواع ویزا متفاوت است) ایمیلی از طرف VISA۴UK برای شما ارسال می شود که حاوی شماره اپلیکیشن شما (GWF) می باشد و شما با این شماره اقدام به تنظیم وقت ملاقات می نمائید .

نکات مهم در تعیین وقت ویزای انگلیس

قرار ملاقاتی که تعیین می کنید، نباید بیشتر از ۹۰ روز (۶۰ روز در امارات) از تاریخ تکمیل و سابمیت فرم درخواست آنلاین باشد

برای پرداخت هزینه می بایستی از ویزا کارت و مستر کارت Visa & Master Cards استفاده نمائید چنانچه در هر یک از مراحل نیاز به راهنمائی داشتید کارشناسان ما به طور ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده پاسخگویی به شما می باشند همچنین چنانچه ویزا کارت و یا مستر کارت ندارید با استفاده از خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت امکان پرداخت هزینه ویزای انگلستانVISA۴UK را در راستین گشت دارید

چنانچه مایل هستید پرداخت توسط راستین گشت انجام شود می بایستی اطلاعات زیر را برای ما ارسال نمائید

  • ایمیل و پسورد برای ورود به اکانت شما در VISA۴UK
  • نوع ویزا
  • مبلغ ارز قابل پرداخت به پوند انگلیس
مشاوره رایگان