ثبت نام ویزای کانادا

ثبت نام ویزای کانادا

ثبت نام ویزای تضمینی کانادا

متقاضیان از لحظه تنظیم مدارک تا ورود به کانادا و حتی پس از آن، تنها نخواهند ماند و خدمات جانبی هم چون ترجمه مدارک ، اخذ دعوتنامه و پذیرش ، تور انگشت نگاری ، راهنما و لیدرشیپ فارسی زبان ، پیکاپ پاسپورت ، بلیط و خدمات پس از ورود به کانادا در کنار خدمات اصلی ثبت نام ویزا به آنان ارائه می گردد.

برای این خدمات ، قراردادی با متقاضی امضاء می شود که برطبق آن در صورت رد درخواست متقاضی کل هزینه قرارداد ، حتی مبلغ واریزی سفارت ، به وی عودت داده خواهد شد و هیچ ضرری متوجه وی نخواهد بود
با توجه به شرایط مساعد حال حاضر سفارت کانادا در رابطه با پرونده های متقاضیان ایرانی، توصیه می کنیم در صورتی که قصد سفر به این کشور را دارید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

ظرفیت پدیرش در هر کاه محدود می باشد

ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

یکی از بهترین شیوه های فعلی برای ارائه درخواست ویزای کانادا، شیوه آنلاین است. در این شیوه اطلاعات متقاضی در سایت اداره مهاجرت ثبت و یک حساب کاربری برای وی ایجاد می شود. کلیه مدارک متقاضی باید اسکن شوند و در اکانت آنلاین متقاضی، آپلود گردند.

هزینه های مرتبط با ویزا ( ۱۰۰ دلار) و انگشت نگاری (۸۵ دلار) — جمعا ۱۸۵ دلار — باید در همان مرحله و به صورت آنلاین پرداخت گردند. از آن جایی که پس از ثبت نهایی درخواست ویزا، امکان حذف و اضافه کردن مدارک وجود ندارد؛ باید دقت نمایید که مدارک خود را درست و کامل تحویل نمایید. پس از به اتمام رسیدن این پروسه، نامه انگشت نگاری و برگه تاییدیه ثبت نام به همراه شماره درخواست، برای متقاضی ارسال می شود که به متقاضی اجازه می دهد ظرف مدت سی روز برای انگشت نگاری اقدام نماید.

باید ظرف مدت ۳۰ روز پس از دریافت برگه تاییدیه ثبت نام برای انگشت نگاری اقدام شود

متقاضی باید به یکی از دفاتر شرکت VFS مراجعه کند و نیازی به تعیین وقت سفارت نمی باشد. با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران ، متقاضیان ایرانی باید برای انگشت نگاری به بعضی از شهرها در کشورهای اطراف (آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی) مراجعه نمایند. با این وجود مراجعه متقاضیان به سایر نقاط، خللی در پرونده به وجود نمی آورد.

پس از بررسی پرونده از سوی سفارت، تصمیم گیری نهایی از طریق همین اکانت آنلاین ایجاد شده به متقاضی اعلام می شود تا در صورت قبول درخواست، پاسپورت خود را برای صدور ویزا به سفارت ارائه دهد. توجه داشته باشید که معمولا درخواست های آنلاین خیلی زودتر مورد بررسی قرار می گیرند.

درخواست های آنلاین خیلی زودتر مورد بررسی قرار می گیرند
مشاوره رایگان